Čistenie auta

13
Yes
None
1
1000000
Search...
/inventory/cistenie-auta/
Thumbnail
Sort By:

Categories:

Čistenie auta
Čistenie auta
NanoFactor
NanoFactor Image

Inovačný, jednofázový extrémne efektívny produkt, určený na bezkontaktné umývanie osobných a nákladných vozidiel. Pri umývaní tvorí bohatú, hustú a stabilnú penu. Má antikorózne vlastnosti.

Dávkovanie:

Rozprašovače: 1:50- 1-100

Speňovačky:     1:5- 1:10

Dostupné balenia: 1L, 5 L, 10 L, 20 L, 200 L

Anty Insect
Anty Insect Image

Produkt používaný na odstraňovanie hmyzu a biologického znečistenia z povrchu karosérie a čelných skiel automobilov. Veľmi účinný.

 

Dávkovanie:

Pracovná koncentrácia: pomer 1:5- 1:10 s vodou

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 27 kg, 220 kg

Moto Cleaner
Moto Cleaner Image

Prípravok na odmasťovanie a umývanie motorov a motorových častí prevodoviek, alternátorov. Obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek, vďaka ktorej rozpúšťa mazivá, oleje, tuky a iné nečistoty podobného typu.

Pracovná koncentrácia: 1:3 – 1:10

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 27 kg, 220 kg

Ručný šampón
Ručný šampón Image

Vysoko koncentrovaný šampón s neutrálnym pH, určený na ručné umývanie. Šampón vhodný pre každý typ karosérie. Dá sa dobre opláchnuť, nezanecháva šmuhy a škvrny a príjemne vonia.

Podľa znečistenia (od 1:100 až 1:200)

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Active formula
Active formula Image

Aktívna pena s voskom pre tlakové umývanie. Nezanecháva šmuhy a vďaka zloženiu nanočastíc vosku dáva povrchom dokonalý lesk. Má príjemnú ovocnú vôňu. Je úplne biologicky odbúrateľný.

Dávkovanie:

Rozprašovače: 1: 25 s vodou

Speňovačky:    1: 3 s vodou

Dostupné balenia: 1000 ml, 5000 ml

Brillant shampoo
Brillant shampoo Image

Vysoko koncentrovaný šampón s voskom a neutrálnym pH. Prípravok je určený na ručné umývanie automobilov. Je vhodný pre každý typ karosérie. Nezanecháva šmuhy, zmäkčuje vodu, dodáva lesk a príjemne vonia.

Dávkovanie:

Rozriediť s vodou v pomere 1: 100 až 1: 200.

Dostupné balenia: 1000 ml, 5000 ml

Nano textil
Nano textil Image

Nanotechnológia, prípravok na báze vody, vyvinutý na profesionálne čistenie všetkých druhov tkanín. Vytvára neviditeľnú vrstvu, ktorá spomaľuje tvorenie nánosov prachu a oživuje a prehlbuje farby vlákna. Absorbuje nepríjemné zápachy a zanecháva dlhotrvajúci efekt sviežosti. Biologicky odbúrateľný.

Dávkovanie:

Rozriediť v pomere 1 : 10 s vodou.

Pred použitím koncentrát, zriedený roztok dôkladne pretrepeme a nanášame na vopred povysávaný povrch. Nanášame až pokiaľ sa nevytvorí pena, následne ju necháme vyschnúť a opäť povysávame celú plochu. Dávame pozor, aby sme čistený povrch nenamočili.

Textil cleaner
Textil cleaner Image

Kvalitný, koncentrovaný, málo penivý prípravok na čistenie a oživenie farieb kresiel, sedačiek, kobercov, interiéru automobilu, vinylových materiálov. Jemne parfémovaný.

Dávkovanie:

Rozriediť v pomere 1: 5- 1: 10 s vodou.

Dostupné balenia:   1 L, 5 L, 25 kg

General cleaner
General cleaner Image

Univerzálny prostriedok na čistenie interiéru vozidla. Čistí a osviežuje časti z umelej hmoty, palubovú dosku, čalúnenie, dvere a pod. Prípravok je silno koncentrovaný. Odstraňuje škvrny, prach, nikotín, nepríjemné zápachy, čistí lakované povrchy.

Dávkovanie/ Spôsob použitia:

Rozriediť v pomere 1: 5 až 1: 15 s vodou

Prípravok nanesieme mäkkou handričkou na vybraný povrch, necháme pôsobiť približne 2 min. a potom pretrieme dosucha.

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 25 kg

Glass clean
Glass clean Image

Umýva a leští sklá a zrkadlá. Eliminuje znečistenia spôsobené hmyzom, zažltnutia po dyme a nikotíne i na plastových prvkoch. Dokonale funguje doma i v kancelárii na umývanie povrchov ako: svetlá, krištáľ, obrazovky, kuchynský nábytok, keramické predmety. Zanecháva sviežu vôňu.

Dávkovanie:

Rozriediť v pomere 1: 5 až 1: 10 s vodou

Dostupné balenia:   1 L, 5 L, 25 kg

Insecto750
Insecto750 Image

Slúži na odstránenie hmyzu z karosérie a čelného skla vozidla. Vodičom umožní lepší výhľad, bezpečnú a pohodlnú jazdu.

Dávkovanie:

Prípravok sa používa neriedený.

Spôsob použitia:

Nanáša sa na znečistený povrch, nechá sa pôsobiť 1 min a následne sa opláchne vodou. Prípravok nesmie vyschnúť na čistenej ploche.

Dostupné balenia: 750 ml

Pro engine 750
Pro engine 750 Image

Produkt slúžiaci na čistenie motorov. Obsahuje výnimočnú kombináciu prísad, vďaka ktorým rozpúšťa všetky druhy mazív, olejov, tukov a iné nečistoty podobného typu.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Prípravok sa nanáša na chladný motor, po 1 min. sa oplachuje ľahkým prúdom vody.

Dostupné balenia: 750 ml

Speedwax 750
Speedwax 750 Image

Prípravok podporujúci proces sušenia pri ručnom umývaní automobilov. Vďaka príslušne vybraným prísadám dokonale rozpúšťa vodný kameň na povrchu automobilov, pričom drvivá väčšina vody automaticky splýva a zostávajúce kvapky môžete ľahko odstrániť prúdom vzduchu, alebo pri jazde. Zachováva a chráni lak auta pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Prípravok sa nanáša na mokrý povrch a opláchne ľahkým prúdom vody. Nesmie zaschnúť na čistenom povrchu.

Dostupné balenia: 750 ml

Cleanox 750
Cleanox 750 Image

Prípravok slúžiaci na čistenie diskov. Obsahuje unikátnu kombináciu prísad, vďaka ktorým rozpúšťa všetky druhy špiny vznikajúce pri jazde vozidlom, napr. mazivá, oleje, tuky, bahno a pod. Možnosť použitia na všetky druhy diskov.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Rozprašovačom sa prípravok nanesie na disky automobilu, po 1 min. pôsobenia sa oplachuje tlakom vody. Nesmie zaschnúť na čistenom povrchu.

Dostupné balenia: 750 ml

RedNOX 750
RedNOX 750 Image

Prípravok RedNOX slúži na čistenie rôzneho typu diskov a kovových povrchov. Na čistenom povrchu vďaka chemickej reakcie vzniká efekt červenej farby.

Dávkovane:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Rozprašovačom nanesieme prípravok na znečistený povrch, necháme pôsobiť až pokiaľ nevznikne vyššie uvádzaná chemická reakcia, opláchneme prúdom vody. Prípravok nesmie zaschnúť na čistenej ploche.

Dostupné balenia: 750 ml

Nover glass 750
Nover glass 750 Image

NoverGlass umýva a leští sklá a zrkadielka. Eliminuje znečistenia spôsobené hmyzom, zažltnutia po dyme a nikotíne i na plastových prvkoch. Dokonale funguje doma i v kancelárii na umývanie povrchov ako: svetlá, kryštáľ, kuchynský nábytok a keramické predmety. Zanecháva sviežu vôňu.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Nanesieme na znečistený povrch priamo, alebo pomocou tkaniny. Utrieme do sucha.

Dostupné balenia: 750 ml

General GT 750
General GT 750 Image

General GT
Univerzálny prostriedok na čistenie interiéru vozidla. Čistí a osviežuje časti z umelej hmoty, kokpit, čalúnenie, dvere a pod. Odstraňuje škvrny, prach, nepríjemné zápachy, čistí lakované povrchy.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Dôkladne nanesieme na čistený povrch priamo, alebo pomocou handričky. Po zhruba 2 min. utrieme do sucha.

Dostupné balenia: 750 ml

Tar remover 750
Tar remover 750 Image

Produkt na odstraňovanie organických nečistôt všetkých druhov z povrchu laku. Výborne odstraňuje fľaky a zvyšky asfaltu a živice (miazgy).

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Nanesieme na znečistený povrch, ktorý po 2 min. opláchneme. Pri väčšom znečistení postup zopakujeme. Pred samotným použitím prípravok otestujeme na menej viditeľnom mieste. Nepoužívame ho na horúcich povrchoch. Nesmie zaschnúť na čistenom povrchu.

Dostupné balenia: 750 ml, 5 L

Cockpit Oceanic 750
Cockpit Oceanic 750 Image

Výnimočný prípravok na našom automobilovom trhu. Používa sa na ošetrenie, čistenie a obnovu všetkých plastov v interiéri vozidla (palubná doska, ovládacie prvky, displeje, rádia, GPS, tesnenie dverí). Vytvára antistatický efekt, ktorý zamedzuje usadzovaniu nečistôt a prachu. Po ošetrení plastov zanecháva veľmi príjemnú vôňu. Nezanecháva mastný povrch. Je biologicky odbúrateľný.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Dôkladne nanesieme na čistený povrch pomocou tkaniny a následne pretrieť handričkou do sucha.

Dostupné balenia: 750 ml, 5000 ml

Milk Cockpit 300
Milk Cockpit 300 Image

Mlieko pre navrátenie pôvodného vzhľadu plastovým prvkom vo vnútri vozidla, ako palubná doska, dvere a pod. Vhodný pre matné plastové povrchy v interiéri vozidla. Vytvára antistatický efekt, ktorý zamedzuje usadzovaniu nečistôt a prachu. Zanecháva príjemnú vôňu. Nezanecháva mastný povrch, Biologicky odbúrateľný.

Dávkovanie:

Prípravok je vhodný na okamžité použitie.

Spôsob použitia:

Aplikujte hubkou, alebo mäkkou handričkou na znečistený povrch, utrite do sucha.

Dostupné balenia: 300 ml, 1000 ml, 5000 ml

Leather 300
Leather 300 Image

Prípravok na čistenie a impregnáciu koženého čalúnenia v automobiloch, bytových sedacích súprav, kožených odevov z prírodnej, alebo syntetickej kože. Obnovuje lesk a pružnosť kože, zároveň jej dodáva vôňu novej kvalitnej kože. Chráni pred UV žiarením a vysušením. Zvyšuje životnosť a elasticitu ošetrovaného povrchu.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Leather nanášame mäkkou handričkou, následne utrieme do sucha.

Dostupné balenia: 300ml, 1000 ml, 5000 ml

Dr. Black 750
Dr. Black 750 Image

Produkt na čistenie a leštenie pneumatík a plastových častí auta. Dodáva jemný lesk pneumatikám, nárazníkom a dverovému tesneniu, oživuje a prehlbuje farbu. Tento produkt vytvára jemnú ochrannú vrstvu proti zakaleniu, blednutiu a praskaniu. Zanecháva dlhotrvajúci efekt.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Nanášame ho priamo, alebo pomocou hubky, či handričkou na vopred umytý a suchý povrch, kde ho jemne rozotrieme.

Dostupné balenia: 750 ml, 5 L

Black intense atomizer
Black intense atomizer Image

Prípravok na ošetrenie a čistenie pneumatík a plastov. Obsah silikónových polymérov zaisťuje pneumatikám, tesneniam dverí a plastovým nárazníkom hlboký lesk, navracia prirodzenú čiernu farbu a mokrý vzhľad pneumatík. Chráni pred zmatnením, vyblednutím a popraskaním. Zanecháva dlhotrvajúci efekt.

Dávkovanie/ Spôsob použitia:

Prípravok je vhodný na okamžité použitie.

 

 1. Nanášame hubkou, alebo mäkkou handričkou na vopred očistený a suchý okraj pneumatík.
 2. Necháme pôsobiť cca 5 min.
 3. Pre získanie okamžitého efektu pretrieme do sucha.

Dostupné balenia: 750 ml, 5 L

Black gum
Black gum Image

Výnimočný prípravok na údržbu pneumatík, vonkajších plastov, pryžových tesnení a gumy. Je na vysokej technologickej úrovni, vyrobený na báze polymérov a silikónov. Zdôrazňuje štruktúru ošetreného povrchu pneumatík a plastov, osviežuje farebnosť na dlhú dobu. Produkt vo svojom zložení obsahuje UV filter. Nie je mastný, má antistatické účinky. Vytvára dlhotrvajúci efekt. Chráni pred stratou pružnosti a vznikom mikrotrhlín na pneumatikách. Produkt je biologicky odbúrateľný.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Dostupné balenia: 1000 ml, 5000 ml

Laguna fresh
Laguna fresh Image

Osviežovač vzduchu. Odstraňuje a neutralizuje zápach zvieracieho, technického, organického pôvodu. Produkt je veľmi účinný a ľahko použiteľný. Nezanecháva škvrny.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Dostupné balenia: 65 ml, 1000 ml, 5000 ml

Auto shampoo
Auto shampoo Image

Jemný šampón s neutrálnym pH. Má dobré penivé vlastnosti a zmäkčuje nečistoty. Môže byť používaný v automatických kefových i v ručných umývarkach. Výrobok má príjemnú ovocnú vôňu.

Dávkovanie:

Automatické strojové umývanie:        10-20 ml /auto

Ručné umývanie:                                1:100- 1:200 s vodou

Dostupné balenia:                               1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Active foam
Active foam Image

Produkt aktívna pena, na penové umývanie vozidiel v automatických i ručných umývarkach. Vhodné zloženie produktu a mierne zásadité pH umožňuje ľahké odstránenie nečistôt z povrchu umývaného vozidla. Active Foam má príjemnú vôňu.

Dávkovanie:

Automatické umývačky:        10-20 ml/auto

Ročné umývačky:                   1:100- 1:200 s vodou

Dostupné balenia:                   1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Active foam Deluxe
Active foam Deluxe Image

Silne koncentrovaná aktívna pena s nízkym pH. Môže sa používať v automatických ako aj ručných umývarkach. Produkt uľahčuje pôsobenie sušiacich a leštiacich prípravkov. Má príjemnú ovocnú vôňu.

Dávkovanie:

Automatické umývačky:        10-20 ml/auto

Speňovačky:                           1:1 – 1:3 s vodou

Dostupné balenia:                   1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Active Gold
Active Gold Image

Active Gold je špeciálne vyvinutý produkt na penové (bezkontaktné) čistenie a umývanie v portálových autoumývarkach. Zmes prípravku a stlačeného vzduchu vytvára krémovú penu, ktorá slúži ako čistiaci prostriedok. Je to veľmi jemný prípravok, šetrný k povrchu auta. Active Gold môže byť tiež použitý ako šampón pre kefové autoumývarky.

Dávkovanie:

Automatické autoumyvárne: 10-20 ml/auto

Ručné umývanie: speňovače 1:1- 1:3 s vodou

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Brillant Nano Wax
Brillant Nano Wax Image

Produkt s trojitým účinkom:

 • suší povrch umytého vozidla
 • chráni lak auta pred škodlivým pôsobením atmosférických vplyvov
 • spôsobuje efekt lesku lakovaných častí vozidla
 • príjemne vonia.

Dávkovanie:

Automatické umývačky: 10-15 ml/auto

Ručné a bezkontaktné umývanie: 1:50- 1:200 s vodou.

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Dryer QR-500
Dryer QR-500 Image

Prípravok napomáha sušiacemu procesu, ktorý sa používa pri automatickom i ručnom umývaní. Vďaka starostlivo vybranému zloženiu ideálne narušuje vodnú vrstvu na povrchu vozidla, čo vedie k tomu, že väčšia časť vody okamžite stečie dolu a zostávajúce kvapky sa dajú veľmi jednoducho odstrániť prúdom vzduchu. Zachováva a chráni lak auta pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Dávkovanie:

Automatické autoumyvárne: 10-20ml na jedno umytie

Ručné umývanie: rozriediť v pomere 1:200-1:500 s vodou

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

MaX 2000
MaX 2000 Image

Zásaditý koncentrovaný a silno peniaci prostriedok určený pre bezkontaktné umývanie osobných i nákladných vozidiel. Má antikorózne vlastnosti.

Dávkovanie:

Rozprašovače: 1:30 – 1:45

Speňovačky: 1:2 – 1:6

Pred použitím zamiešať tak, aby bola farba prípravku jednotná.

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 20 L

Evotec
Evotec Image

Výhodná alternatíva voči dvojzložkovým kvapalinám pri zachovaní všetkých výhod jednozložkových prípravkov, napr. nie je potrebné miešať tieto zložky pred použitím. Dokonale odstraňuje rôzne nečistoty, vytvára hustú a stabilnú penu a zaisťuje antikoróznu ochranu citlivých častí vozidla.

Dávkovanie:

Rozprašovače: 1:30-1:45

Speňovačky: 1:2- 1:6

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Pro Clean 4
Pro Clean 4 Image

Výnimočne účinný a efektívny prípravok pre bezkontaktné umývanie vozidiel. Vytvára bohatú penu, čo výrazne zvyšuje čistiaci efekt. Špeciálne zloženie zaisťuje antikoróznu ochranu laku a ďalších citlivých častí vozidla. Príjemne vonia.

Dávkovanie:

Rozprašovače: 1:20- 1:30

Speňovačky: 1:2- 1:4

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Truck R11
Truck R11 Image

Ekonomický produkt pre bezkontaktné umývanie osobných i nákladných vozidiel. Má veľmi dobré čistiace, penivé a antikorózne vlastnosti.

Dávkovanie:

Rozprašovače: 1:20

Speňovačky: 1:1-1:3

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Alu Max
Alu Max Image

Extrémne silný čistič na hliník a jeho zliatiny a ďalšie ľahké kovy. Rozpúšťa a odstraňuje špinu a škvrny z vonkajších hliníkových povrchov áut, prívesov, autobusov a nádrží. Prípravok reaguje s hliníkovým povrchom tak, že všetky nečistoty sú kompletne odstránené a povrch vyzerá ako čisto nový. Rozpúšťa i permanentnú špinu do niekoľkých sekúnd.

Dávkovanie:

Rozriediť s vodou v pomere 1:5 – 1:10, v závislosti od množstva znečistenia.

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Alu Strong
Alu Strong Image

Veľmi silný produkt, ktorý rozpúšťa a odstraňuje nečistoty z vonkajších hliníkových povrchov automobilov, prívesov, autobusov, cisterien. Výborne odstraňuje všetky nečistoty z hliníkových diskov, vrátane nánosov z brzdových doštičiek. Rýchle pôsobenie prípravku spôsobuje, že za niekoľko sekúnd rozpúšťa dokonca i trvalé nečistoty.

Dávkovanie:

Rozriediť s vodou v pomere 1:5 – 1:10, v závislosti od množstva znečistenia.

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 2000 L

Alu Fresh
Alu Fresh Image

Veľmi silný produkt, ktorý rozpúšťa a odstraňuje nečistoty z vonkajších hliníkových povrchov automobilov, prívesov, autobusov, cisterien. Výborne odstraňuje všetky nečistoty z hliníkových diskov, vrátane nánosov z brzdových doštičiek. Rýchle pôsobenie prípravku spôsobuje, že za niekoľko sekúnd rozpúšťa dokonca i trvalé nečistoty.

 

Dávkovanie:

Rozriediť s vodou v pomere 1:5 – 1:10, v závislosti od množstva znečistenia.

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 L, 200 L

Betonic
Betonic Image

Tento produkt má široké uplatnenie v stavebníctve. Používa sa na umývanie stavebných strojov, výťahov, hliníkových konštrukcií, dlažobných kociek. Odstraňuje usadeniny cementu, betónu, kameňov a vápna. Čistí všetky kovy odolné voči pôsobeniu kyselín.

Dávkovanie:

Rozriediť s vodou v pomere 1:1 – 1:10

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 27 kg, 220 kg

Spot cleaner
Spot cleaner Image

Produkt založený na rozpúšťadlách. Používaný na odstraňovanie nečistôt ako žuvačky, stopy po lepidle, tlačiarensky atrament, niektoré druhy „grafitov“ plastelína a vosk z kobercov a stopy po pneumatikách, prípadne podrážkach.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 25 kg

Eliminator
Eliminator Image

Málo peniaci zásaditý čistič na ručné a strojové umývanie všetkých silne znečistených alkalicky odolných priemyslových podláh. Rozpúšťa tuk i olej.

Dávkovanie:

Strojné umývanie: 200-400 ml/10 l vody

Ručné umývanie: 200-600 ml/10 l vody

Dočisťovanie: 400-800 ml /10 l vody

Dostupné balenia: 1 L, 5 L, 10 L, 25 kg, 220 kg

Oil Spotter
Oil Spotter Image

Prípravok na odstraňovanie olejových škvŕn z dlažobných kociek, kameňa, dreva a iných pórovitých povrchov. Nevyžaduje použitie vody ani čistiacich strojov. Produkt úplne biologicky odbúrateľný a ekologický.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Kapacita: 500 ml na umytie povrchu o rozlohe 1,5 m2.

Spôsob použitia:

Nanesieme na škvrnu, pomocou plastovej stierky rozotrieme po celej znečistenej ploche, necháme zaschnúť. Optimálna doba pôsobenia je 12 hodín. Zaschnutú prachovú hmotu zotrieme kefou s tvrdými štetinami. Postup opakujeme, ak ide o staré škvrny a ťažko znečistený povrch.

Odporúčame prípravok používať pri teplotách nad 12 º C, nanášame ho len na suchý povrch, pričom pred použitím balenie dobre premiešame.

Dostupné balenia: 150 ml, 500 ml, 5 L, 120 L

Pasta
Pasta Image

Extrémne efektívny prípravok na umývanie rúk zložený zo surovín, ktoré čistia a zároveň ošetrujú pokožku, na pocit jemne drsný. Zloženie pasty umožňuje odstrániť z povrchu rúk i veľmi odolné nečistoty. Určená je najmä pre použitie v dielňach, v prevádzkach s priemyselnou výrobou, ale aj všade tam, kde pokožka dochádza ku kontaktu s ťažkým znečistením. Jej hydratačná a ošetrujúca vlastnosť chráni pokožku pred vysušením a popraskaním. Výhodou je aj výborná zmývateľnosť pasty z kanalizačného potrubia.

Dávkovanie:

Používa sa neriedený.

Spôsob použitia:

Nanesieme malé množstvo pasty na ruky, vtierame do pokožky pokiaľ nečistoty neodstránime. Opláchneme vodou.

Alu strong
Anty insect
Betonic
Black gum
Eliminator
Evotec
Laguna fresh
Max 2000
Moto cleaner
Nano factor
Nano textil
Pro clean
Spot cleaner
Truck r11
Activ gold
Active foam
Activ foam deluxe
Alu fresh
Alu Max
Alu strong
Anty insect
Auto shampoo
Betonic
Brilliant nanowax
Dryer QR500
Eliminator
Evotec
General cleaner
Max 2000
Moto cleaner
Moto cleaner
Nano factor
Oil spoter
Pro clean 4
Active formula
Active formula Image

Aktívna pena s voskom pre tlakové umývanie. Nezanecháva šmuhy a vďaka zloženiu nanočastíc vosku dáva povrchom dokonalý lesk. Má príjemnú ovocnú vôňu. Je úplne biologicky odbúrateľný.

Dávkovanie:                                        Rozprašovače: 1: 25 s vodou

Speňovačky: 1:3 s vodou

Dostupné balenia:                               1000 ml, 5000 ml

Truck r11
Active foam deluxe
Active gold
Alu max
Alu strong
Anty insect
Auto shampo
Betonic
Brilliant nanowax
Dryer QR500
Eliminator
Evotec
Max 2000
Moto cleaner
Nano factor
Pro clean 4
Spot cleaner
Tar remover
Truck r11
CleaNOX spray
Cockpit oceanic
Dr. black but
General GT spray
Insecto spray
Leather 300
Milk cockpit 300
Nover glass spray
Pro engine spray
Red nox spray
Speedwax spray
Tar remover
Pasta 2,5l
Pasta 5L
Pasta 10L
Pasta 500ml
GT+ Powder
GT+ Powder Image

Produkt s maximálnym stupňom koncentrácie aktívnych substancií. Vytvorený špeciálne pre užívateľov požadujúcich vysokú kvalitu a efektívnosť umývania.

GT+ Powder charakterizuje :

 • Extrémna vyťažiteľnosť- prášok umožňuje použitie veľmi malých dávok
 • Dokonalé umývacie vlastnosti
 • Ideálna rozpustnosť
 • Intenzívna pena
 • Veľmi dobrá tekutosť v automatických dávkovačoch
 • Dobrý pomer hmotnosti k objemu
 • Príjemná vôňa

Dávkovanie:

Automatické dávkovače: 5 – 15 ml/ min. Odporúčaná teplota vody 50 ˚C

Dostupné balenia:       vrece 20 kg

XR Powder
XR Powder Image

Prášok s optimalizovaným zložením perfektne kombinuje ekonomickosť a veľmi vysokú efektivitu v odstraňovaní nečistôt z vozidiel.

XR Powder charakterizuje :

 • Ekonomika aplikácie
 • Veľmi dobré umývacie vlastnosti
 • Ideálna rozpustnosť
 • Intenzívna pena
 • Veľmi dobrá tekutosť v automatických dávkovačoch
 • Dobrý pomer hmotnosti k objemu
 • Príjemná vôňa

 

Dávkovanie:

Automatické dávkovače: 10-20 ml/ min.

Odporúčaná teplota vody 50 ˚C

Dostupné balenia:       vrece 20 kg

EKO Powder
EKO Powder Image

Prášok vytvorený pre užívateľov, ktorí dbajú a sústreďujú sa na ochranu životného prostredia, pričom dosahujú veľmi dobré výsledky umývania vozidiel.

EKO Powder charakterizuje :

 • Nízky obsah fosfátov
 • Ideálna rozpustnosť
 • Intenzívna pena
 • Veľmi dobrá tekutosť v automatických dávkovačoch
 • Vysoká účinnosť umývania
 • Dobrý pomer hmotnosti k objemu
 • Príjemná vôňa

Dávkovanie:

Automatické dávkovače: 10 – 25 ml/ min. Odporúčaná teplota vody 50 ˚C

Dostupné balenia:       vrece 20 kg

Hand washing paste
Hand washing paste Image

Extrémne efektívny prípravok na umývanie rúk zložený zo surovín, ktoré čistia a zároveň ošetrujú pokožku, na pocit jemne drsný. Zloženie pasty umožňuje odstrániť z povrchu rúk i veľmi odolné nečistoty. Určená je najmä pre použitie v dielňach, v prevádzkach s priemyselnou výrobou, ale aj všade tam, kde pokožka dochádza ku kontaktu s ťažkým znečistením. Jej hydratačná a ošetrujúca vlastnosť chráni pokožku pred vysušením a popraskaním. Výhodou je aj výborná zmývateľnosť pasty z kanalizačného potrubia.

 

Dávkovanie:

Používa sa neriedený:

Spôsob použitia:

Nanesieme malé množstvo pasty na ruky, vtierame do pokožky pokiaľ nečistoty neodstránime. Opláchneme vodou.

Čistenie auta
NanoFactor Image
NanoFactor
Inovačný, jednofázový extrémne efektívny produkt, určený na bezkontaktné umývanie osobných a nákladných vozidiel. Pri umývaní tvorí bohatú, hustú a stabilnú penu. Má ant... Read More
Anty Insect Image
Anty Insect
Produkt používaný na odstraňovanie hmyzu a biologického znečistenia z povrchu karosérie a čelných skiel automobilov. Veľmi účinný.   Dávkovanie: Pracovná koncentrác... Read More
Moto Cleaner Image
Moto Cleaner
Prípravok na odmasťovanie a umývanie motorov a motorových častí prevodoviek, alternátorov. Obsahuje jedinečnú kombináciu zložiek, vďaka ktorej rozpúšťa mazivá, oleje, tuky a iné nečistoty pod... Read More
Ručný šampón Image
Ručný šampón
Vysoko koncentrovaný šampón s neutrálnym pH, určený na ručné umývanie. Šampón vhodný pre každý typ karosérie. Dá sa dobre opláchnuť, nezanecháva šmuhy a škvrny a príjemne vonia. Po... Read More
Active formula Image
Active formula
Aktívna pena s voskom pre tlakové umývanie. Nezanecháva šmuhy a vďaka zloženiu nanočastíc vosku dáva povrchom dokonalý lesk. Má príjemnú ovocnú vôňu. Je úplne biologicky odbúrateľný. ... Read More
Brillant shampoo Image
Brillant shampoo
Vysoko koncentrovaný šampón s voskom a neutrálnym pH. Prípravok je určený na ručné umývanie automobilov. Je vhodný pre každý typ karosérie. Nezanecháva šmuhy, zmäkčuje vodu, dodáva lesk a pr... Read More
Nano textil Image
Nano textil
Nanotechnológia, prípravok na báze vody, vyvinutý na profesionálne čistenie všetkých druhov tkanín. Vytvára neviditeľnú vrstvu, ktorá spomaľuje tvorenie nánosov prachu a oživuje a prehlbuje far... Read More
Textil cleaner Image
Textil cleaner
Kvalitný, koncentrovaný, málo penivý prípravok na čistenie a oživenie farieb kresiel, sedačiek, kobercov, interiéru automobilu, vinylových materiálov. Jemne parfémovaný. Dávkovanie: ... Read More
General cleaner Image
General cleaner
Univerzálny prostriedok na čistenie interiéru vozidla. Čistí a osviežuje časti z umelej hmoty, palubovú dosku, čalúnenie, dvere a pod. Prípravok je silno koncentrovaný. Odstraňuje škvrny, prach, ... Read More
Glass clean Image
Glass clean
Umýva a leští sklá a zrkadlá. Eliminuje znečistenia spôsobené hmyzom, zažltnutia po dyme a nikotíne i na plastových prvkoch. Dokonale funguje doma i v kancelárii na umývanie povrchov ako: svetlá,... Read More
Insecto750 Image
Insecto750
Slúži na odstránenie hmyzu z karosérie a čelného skla vozidla. Vodičom umožní lepší výhľad, bezpečnú a pohodlnú jazdu. Dávkovanie: Prípravok sa používa neriedený. Spô... Read More
Pro engine 750 Image
Pro engine 750
Produkt slúžiaci na čistenie motorov. Obsahuje výnimočnú kombináciu prísad, vďaka ktorým rozpúšťa všetky druhy mazív, olejov, tukov a iné nečistoty podobného typu. Dávkovanie: ... Read More
Speedwax 750 Image
Speedwax 750
Prípravok podporujúci proces sušenia pri ručnom umývaní automobilov. Vďaka príslušne vybraným prísadám dokonale rozpúšťa vodný kameň na povrchu automobilov, pričom drvivá väčšina vody aut... Read More
Cleanox 750 Image
Cleanox 750
Prípravok slúžiaci na čistenie diskov. Obsahuje unikátnu kombináciu prísad, vďaka ktorým rozpúšťa všetky druhy špiny vznikajúce pri jazde vozidlom, napr. mazivá, oleje, tuky, bahno a pod. Možn... Read More
RedNOX 750 Image
RedNOX 750
Prípravok RedNOX slúži na čistenie rôzneho typu diskov a kovových povrchov. Na čistenom povrchu vďaka chemickej reakcie vzniká efekt červenej farby. Dávkovane: Používa sa neriedený.... Read More
Nover glass 750 Image
Nover glass 750
NoverGlass umýva a leští sklá a zrkadielka. Eliminuje znečistenia spôsobené hmyzom, zažltnutia po dyme a nikotíne i na plastových prvkoch. Dokonale funguje doma i v kancelárii na umývanie povrchov ... Read More
General GT 750 Image
General GT 750
General GT Univerzálny prostriedok na čistenie interiéru vozidla. Čistí a osviežuje časti z umelej hmoty, kokpit, čalúnenie, dvere a pod. Odstraňuje škvrny, prach, nepríjemné zápachy, čist... Read More
Tar remover 750 Image
Tar remover 750
Produkt na odstraňovanie organických nečistôt všetkých druhov z povrchu laku. Výborne odstraňuje fľaky a zvyšky asfaltu a živice (miazgy). Dávkovanie: Používa sa neriedený. ... Read More
Cockpit Oceanic 750 Image
Cockpit Oceanic 750
Výnimočný prípravok na našom automobilovom trhu. Používa sa na ošetrenie, čistenie a obnovu všetkých plastov v interiéri vozidla (palubná doska, ovládacie prvky, displeje, rádia, GPS, tesnenie d... Read More
Milk Cockpit 300 Image
Milk Cockpit 300
Mlieko pre navrátenie pôvodného vzhľadu plastovým prvkom vo vnútri vozidla, ako palubná doska, dvere a pod. Vhodný pre matné plastové povrchy v interiéri vozidla. Vytvára antistatický efekt, ktor?... Read More
Leather 300 Image
Leather 300
Prípravok na čistenie a impregnáciu koženého čalúnenia v automobiloch, bytových sedacích súprav, kožených odevov z prírodnej, alebo syntetickej kože. Obnovuje lesk a pružnosť kože, zároveň j... Read More
Dr. Black 750 Image
Dr. Black 750
Produkt na čistenie a leštenie pneumatík a plastových častí auta. Dodáva jemný lesk pneumatikám, nárazníkom a dverovému tesneniu, oživuje a prehlbuje farbu. Tento produkt vytvára jemnú ochrannú... Read More
Black intense atomizer Image
Black intense atomizer
Prípravok na ošetrenie a čistenie pneumatík a plastov. Obsah silikónových polymérov zaisťuje pneumatikám, tesneniam dverí a plastovým nárazníkom hlboký lesk, navracia prirodzenú čiernu farbu... Read More
Black gum Image
Black gum
Výnimočný prípravok na údržbu pneumatík, vonkajších plastov, pryžových tesnení a gumy. Je na vysokej technologickej úrovni, vyrobený na báze polymérov a silikónov. Zdôrazňuje štruktúru o... Read More
Laguna fresh Image
Laguna fresh
Osviežovač vzduchu. Odstraňuje a neutralizuje zápach zvieracieho, technického, organického pôvodu. Produkt je veľmi účinný a ľahko použiteľný. Nezanecháva škvrny. Dávkovanie:... Read More
Auto shampoo Image
Auto shampoo
Jemný šampón s neutrálnym pH. Má dobré penivé vlastnosti a zmäkčuje nečistoty. Môže byť používaný v automatických kefových i v ručných umývarkach. Výrobok má príjemnú ovocnú vô?... Read More
Active foam Image
Active foam
Produkt aktívna pena, na penové umývanie vozidiel v automatických i ručných umývarkach. Vhodné zloženie produktu a mierne zásadité pH umožňuje ľahké odstránenie nečistôt z povrchu umývan... Read More
Active foam Deluxe Image
Active foam Deluxe
Silne koncentrovaná aktívna pena s nízkym pH. Môže sa používať v automatických ako aj ručných umývarkach. Produkt uľahčuje pôsobenie sušiacich a leštiacich prípravkov. Má príjemnú ovocn... Read More
Active Gold Image
Active Gold
Active Gold je špeciálne vyvinutý produkt na penové (bezkontaktné) čistenie a umývanie v portálových autoumývarkach. Zmes prípravku a stlačeného vzduchu vytvára krémovú penu, ktorá slúži ... Read More
Brillant Nano Wax Image
Brillant Nano Wax
Produkt s trojitým účinkom: suší povrch umytého vozidla chráni lak auta pred škodlivým pôsobením atmosférických vplyvov spôsobuje efekt lesku lakovaných častí v... Read More
Dryer QR-500 Image
Dryer QR-500
Prípravok napomáha sušiacemu procesu, ktorý sa používa pri automatickom i ručnom umývaní. Vďaka starostlivo vybranému zloženiu ideálne narušuje vodnú vrstvu na povrchu vozidla, čo vedie k tom... Read More
MaX 2000 Image
MaX 2000
Zásaditý koncentrovaný a silno peniaci prostriedok určený pre bezkontaktné umývanie osobných i nákladných vozidiel. Má antikorózne vlastnosti. Dávkovanie: Rozprašovače: 1:30 – ... Read More
Evotec Image
Evotec
Výhodná alternatíva voči dvojzložkovým kvapalinám pri zachovaní všetkých výhod jednozložkových prípravkov, napr. nie je potrebné miešať tieto zložky pred použitím. Dokonale odstraňuje rôz... Read More
Pro Clean 4 Image
Pro Clean 4
Výnimočne účinný a efektívny prípravok pre bezkontaktné umývanie vozidiel. Vytvára bohatú penu, čo výrazne zvyšuje čistiaci efekt. Špeciálne zloženie zaisťuje antikoróznu ochranu laku a ?... Read More
Truck R11 Image
Truck R11
Ekonomický produkt pre bezkontaktné umývanie osobných i nákladných vozidiel. Má veľmi dobré čistiace, penivé a antikorózne vlastnosti. Dávkovanie: Rozprašovače: 1:20 Speň... Read More
Alu Max Image
Alu Max
Extrémne silný čistič na hliník a jeho zliatiny a ďalšie ľahké kovy. Rozpúšťa a odstraňuje špinu a škvrny z vonkajších hliníkových povrchov áut, prívesov, autobusov a nádrží. Prí... Read More
Alu Strong Image
Alu Strong
Veľmi silný produkt, ktorý rozpúšťa a odstraňuje nečistoty z vonkajších hliníkových povrchov automobilov, prívesov, autobusov, cisterien. Výborne odstraňuje všetky nečistoty z hliníkových... Read More
Alu Fresh Image
Alu Fresh
Veľmi silný produkt, ktorý rozpúšťa a odstraňuje nečistoty z vonkajších hliníkových povrchov automobilov, prívesov, autobusov, cisterien. Výborne odstraňuje všetky nečistoty z hliníkových... Read More
Betonic Image
Betonic
Tento produkt má široké uplatnenie v stavebníctve. Používa sa na umývanie stavebných strojov, výťahov, hliníkových konštrukcií, dlažobných kociek. Odstraňuje usadeniny cementu, betónu, kame?... Read More
Spot cleaner Image
Spot cleaner
Produkt založený na rozpúšťadlách. Používaný na odstraňovanie nečistôt ako žuvačky, stopy po lepidle, tlačiarensky atrament, niektoré druhy „grafitov“ plastelína a vosk z kobercov a sto... Read More
Eliminator Image
Eliminator
Málo peniaci zásaditý čistič na ručné a strojové umývanie všetkých silne znečistených alkalicky odolných priemyslových podláh. Rozpúšťa tuk i olej. Dávkovanie: Strojné umý... Read More
Oil Spotter Image
Oil Spotter
Prípravok na odstraňovanie olejových škvŕn z dlažobných kociek, kameňa, dreva a iných pórovitých povrchov. Nevyžaduje použitie vody ani čistiacich strojov. Produkt úplne biologicky odbúrateľ... Read More
Pasta Image
Pasta
Extrémne efektívny prípravok na umývanie rúk zložený zo surovín, ktoré čistia a zároveň ošetrujú pokožku, na pocit jemne drsný. Zloženie pasty umožňuje odstrániť z povrchu rúk i veľmi... Read More
Active formula Image
Active formula
Aktívna pena s voskom pre tlakové umývanie. Nezanecháva šmuhy a vďaka zloženiu nanočastíc vosku dáva povrchom dokonalý lesk. Má príjemnú ovocnú vôňu. Je úplne biologicky odbúrateľný. Dávkovanie:      ?... Read More
GT+ Powder Image
GT+ Powder
Produkt s maximálnym stupňom koncentrácie aktívnych substancií. Vytvorený špeciálne pre užívateľov požadujúcich vysokú kvalitu a efektívnosť umývania. GT+ Powder charakterizuje : Ex... Read More
XR Powder Image
XR Powder
Prášok s optimalizovaným zložením perfektne kombinuje ekonomickosť a veľmi vysokú efektivitu v odstraňovaní nečistôt z vozidiel. XR Powder charakterizuje : Ekonomika aplikácie ... Read More
EKO Powder Image
EKO Powder
Prášok vytvorený pre užívateľov, ktorí dbajú a sústreďujú sa na ochranu životného prostredia, pričom dosahujú veľmi dobré výsledky umývania vozidiel. EKO Powder charakterizuje : N?... Read More
Hand washing paste Image
Hand washing paste
Extrémne efektívny prípravok na umývanie rúk zložený zo surovín, ktoré čistia a zároveň ošetrujú pokožku, na pocit jemne drsný. Zloženie pasty umožňuje odstrániť z povrchu rúk i veľmi odolné nečistoty. Určen?... Read More
Back to top